İran Mazot Pompası

İran Mazot Pompası
Fiyatı : 0.00TL + KDV
 
Orjinal Ürün Garantisi!
Sitemiz, sunduğu tüm ürünleri orjinal olarak sizlere ulaştırır. Tüm ürünlerimizi güven içerisinde sipariş verebilir ve teslimat sonrası, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu Üründe İndirim Var!
Bu ürün, sadece sitemiz ziyaretçilerine özel olarak indirimdedir. Sipariş vererek sizlerde bu indirimden faydalanabilirsiniz!

İran mazot çekme pompası Ne İşe Yarar ?

İran Pompası, çok amaçlı bir üründü. Yoğun kıvamlı olmayan sıvıları bir ortam başka bir ortama aktarmak için kullanılır.
 

İran mazot çekme pompası Nasıl Çalşır?

İran Pompası, sert olan boru kısmı aktarılacak olan sıvıya daldırılır, daha sonra ürünün üzerinde bulunan pompa el gücü ile hareket ettirilerek sıvının aktarılmak istenen ortama aktarımı sağlanır. Ağzında bulunan filtresi sayesinde istenmeyen maddelerin filtrelenmesi de sağlanmaktadır
 

İran mazot çekme pompası fiyatı

İran Pompası, firmamızın ithal ürünü olduğu için çok fiyata temin edebileceğinizin garantisini verebiliriz. Çünkü size ulaşımında herhangi bir aracı bulunmamaktadır.
 

Mazot Pompası

Herhangi bir nedenle mazotu aktarmak için kullanılan basit ve hızlı bir araçtır. Üstündeki pompası sayesinde elimizle bikaç hareketten sonra aktarım başlayacak ve devam edecektir. 

İran mazot çekme pompası Sipariş Ve Bilgi İçin

İstediğiniz adette İran Pompası için firmamızın iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz: